Döviz bürolarına yönelik Pasaport Okuyucu , Kimlik Okuyucu , Pasaport Tarayıcı , Kimlik Tarayıcı

Değişen mevzuat gereği döviz alım-satım işlemlerinde kimlik kaydı zorunluluğu getirilmiştir. Bu kayıt işlemi, yoğun çalışan döviz bürolarında ek bir zaman kaybı sağlar. Gelen müşterilerin Kimlik/Ehliyet veya Pasaportları PLUSTEK TR550 kimlik okuyucu cihazından taratılır. Plustek TR550 Kimlik,Ehliyet, Pasaportun renkli olarak resmini bilgisayara kaydeder. Kimlik , Pasaportun üzerindeki Ad,Soyad,Tc Kimlik no, Pasaport no.. vs. tüm bilgileri okuyarak döviz programına otomatik olarak kaydeder ve tüm bu işlemler sadece 2-3 sn sürmektedir. Tüm döviz programları ile entegre çalışmaktadır.

Karşınızda Plustek TR550 Plus Pasaport Okuyucu!

Tarama Hızı

Yeni nesil TR550 Plus Pasaport ve Kimlik Tarayıcıda yüksek çözünürlük ve renkli taramada hız sadece 1 sn. Teknolojide gelinen son nokta!

Uyumluluk

SmartScan Pro Pasaport ve Kimlik Arşiv Sistemi Türkiye’deki tüm döviz programları veya diğer yazılımları ile tam uyumlu çalışır.

Okuma başarısı

Plustek TR550 Plus pasaport ve kimlik tarayıcı/okuyucu sistemi MRZ satırı olan yerli yabancı tüm pasaport ve ID kartlar ile birlikte, Eski ve yeni TC nüfus cüzdanlarını, yeni ehliyetleri başarılı bir şekilde okuyabilmektedir.

Teknik Servis Hızı

Eraysoft Bilişim sahip olduğu deneyimli teknik personeli ve yedek parça stoklarıyla Merkez servis ofisine gelen cihazları genelde aynı gün, maksimum 2 gün içerisinde müşterisine geri  gönderir.

KVKK Uyumlu

Yeni versiyon SmartScanPro Pasaport ve Kimlik Tarama / Okuma yazılımı Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında güncellenmiştir.

KBS Uyumlu

Yeni KBS ile tam uyumlu, tek tuşla tüm kimlik bilgileri kimlik bildirim sistemine anlık olarak gönderilir.

Bilgi almak için lütfen arayınız...

(212) 278 01 56 - 57

(212) 278 01 56-57

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Avantajları

Bazı Referanslarımız

Soru & Cevap

Hangi dokümanları otomatik okuyabilir?

Üzerinde MRZ kodu bulunan tüm Dünya pasaportları ve ID Kartları, Türkiye Cumhuriyeti yeni ve eski kimlik kartları ve yeni ehliyetleri otomatik olarak okuyabilmektedir.

Hangi sektörler ihtiyaç duyar?

Oteller

Döviz büroları : Yeni bir yasa ile tüm döviz bürolarına alım-satım işlemlerinde pasaport resmini alma ve arşivleme zorunluluğu getirilmiştir. Bir çok döviz bürosu bu işlemler için Eraysoft ürünlerini tercih etmiştir.

Güvenlik Girişi olan tüm Binalar

Üniversiteler

Acenteler

Hastaneler

OCR Lisans sınırı var mıdır?

Eraysoft  tarafından satışı gerçekleştirilen Pasaport ve kimlik tarama sisteminde aylık ve yıllık gibi lisans veya tarama adeti sınırlaması yoktur. Süre ve tarama sınırı olmayan “Sınırsız OCR Lisansı” verilmektedir.

Hangi Otelcilik(PMS) sistemleri ile entegre çalışır?

Plustek TR550 Plus Pasaport ve Kimlik tarayıcı ve Eraysoft SmartScan Pro Yazılımı tüm PMS sistemleri ile entegre çalışır. Örnek olarak, Fidelio , Opera, Asyasoft, Sispar, Akınsoft,  ModHotel, Sentez, Elektra, Odeon, OnQ, EuroProtel , Amonra, Sedna vb.

Bunlar dışında bir PMS sistemi kullanıyorsanız yazılım uzmanlarımız dakikalar içerisinde tanımlamaları yaparak sisteminize entegrasyonu sağlar.

Sistemin kurulumu ve entegrasyon ne kadar sürmektedir?

Cihaz ve yazılım kurulumu ile PMS sistemine entegrasyonun tamamlanması maksimum 30 dk. dır. Kurulum uzak bağlantı ile rahatlıkla yapılabileceği gibi gereği durumunda yerinde de yapılabilmektedir.

Garanti süresi ve servis hızı ?

Plustek TR550 Plus serisi cihazların ve SmartScan Pro yazılımının garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde cihazlarda meydana gelen ve kullanıcı hatası (sıvı teması , düşürme vs) dışındaki tüm arızalar herhangi bir ücret talep edilmeden Eraysoft Merkez Servis ofisinde tamir edilmektedir. Cihazın serviste bekleme süresi ortalama 1 gün maksimum 3 gündür. Eraysoft Bilişim Teknolojileri 12 yıldır Plustek Pasaport Kimlik Tarayıcı sistemlerinin Türkiye Distribütörü olup bu konuda yeterli sayıda eğitimli servis elemanı bulunmakta aynı zamanda da ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları her daim stoklarında tutmaktadır.

Cihaz ve yazılım fiyatları neledir?

Oteliniz veya kurumunuz için en ekonomik ve uygun sistemi belirleyip fiyat teklifi almak için lütfen (212) 278 01 56-57 no’lu telefonlarımızdan veya info@eraysoft.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili satış temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Başka bir sorunuz?

Lütfen bilgilerin doğruluğuna emin olunuz, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Gönder