Kimlik Tarayıcılı Ziyaretçi Takip Sistemi

Tüm giriş ve çıkış işlemleri

Giriş ve çıkış yapan tüm misafirve ziyaretçilerin kategorilere ayrılması

Giriş ve çıkış nedenlerinin belirlenmesi ve buna göre raporlama

Tüm bilgilere göre detaylı arama

Black List Grubu oluşturma

Araç takip ve raporlama

Personel Giriş-Çıkış takip ve raporlama

Firmaya özel ek takip sistemleri (Eşya bildirim takibi,golf transfer takibi vb.)

Kullanıcı yetkilendirmesine bağlı olarak tüm giriş ve çıkış işlemlerini değişik noktalardan takip edebilme

Eski kayıtların sürekli takip edilebilir konumda olması

Yapılan tüm işlemler merkezi bir bilgisayarda saklanabilir ve erişim kontrolü tarafınızdan yapılabilir.

Kapı güvenliğine gelen her türlü ziyaretçi kimliği taraması yapılarak resimli olarak bilgisayar ortamına aktarılır.

Tüm kimlikler cihazdan peşpeşe taratılarak anında misafirlere iade edilir.

Misafirler girişte bekletilmez, fotokopi çekmeye gerek kalmaz, zaman tasarrufu ve prestij sağlar.

Giriş yapan kişi ekstra bilgileri ve ziyaret edeceği nokta ve kişi bilgileri düzenlenebilir

Giriş ve çıkış saati sisteme otomatik olarak işlenir.

İlgili ziyaretçi tekrar geldiğinde ad,soyad,firma v.s tüm bilgilerine göre araması sistemden yapılır. Ekrana gelen bilgi resimli evrak kaydı ile karşılaştırılarak giriş işlemi hızlı bir şekilde sisteme yapılır.

Ziyaretçi Takip Programı

Kayıt Hızı

Plustek TR550 Plus Pasaport ve Kimlik Tarayıcı sayesinde kimlik bilgileri elle girilmez, otomatik okunur. Kayıt süresi sadece bir kaç saniyedir.

Güvenlik

Sistem sayesinde tüm giriş çıkışları tek bir ekranda rahatlıkla izleyebilir ziyaretçi kayıtlarını kontrol altında tutabilirsiniz.

Okuma başarısı

Plustek TR550 Plus pasaport ve kimlik tarayıcı/okuyucu sistemi MRZ satırı olan yerli yabancı tüm pasaport ve ID kartlar ile birlikte, Eski ve yeni TC nüfus cüzdanlarını, yeni ehliyetleri başarılı bir şekilde okuyabilmektedir.

Teknik Servis Hızı

Eraysoft Bilişim sahip olduğu deneyimli teknik personeli ve yedek parça stoklarıyla Merkez servis ofisine gelen cihazları genelde aynı gün, maksimum 2 gün içerisinde müşterisine geri  gönderir.

KVKK Uyumlu

Yeni versiyon SmartScanPro Pasaport ve Kimlik Tarama / Okuma yazılımı Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında güncellenmiştir.

Kara Liste

Oluşturduğunuz kara liste ile kurumunuza girmesi sakıncalı olan şahısları otomatik olarak takip edebilir ve önüne geçebilirsiniz.

Bilgi almak için lütfen arayınız...

(212) 278 01 56 - 57

(212) 278 01 56-57

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Avantajları

Bazı Referanslarımız

Soru & Cevap

Hangi dokümanları otomatik okuyabilir?

Üzerinde MRZ kodu bulunan tüm Dünya pasaportları ve ID Kartları, Türkiye Cumhuriyeti yeni ve eski kimlik kartları ve yeni ehliyetleri otomatik olarak okuyabilmektedir.

OCR Lisans sınırı var mıdır?

Eraysoft  tarafından satışı gerçekleştirilen Pasaport ve kimlik tarama sisteminde aylık ve yıllık gibi lisans veya tarama adeti sınırlaması yoktur. Süre ve tarama sınırı olmayan “Sınırsız OCR Lisansı” verilmektedir.

Programda isteğe göre değişiklik yapılabilir mi?

Ziyaretçi Takip sistemi yazılımı Eraysoft bünyesindeki yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş olup paket program halinde değil tamamen müşterinin ihtiyaçları doğrultusunda düzenlenebilir yapıdadır. Mevcut programda ekleme çıkartma yapmak istediğiniz tüm alanlara hızlı bir şekilde müdahale edilerek tamamen size uygun bir uygulama ortaya çıkartılır.

Sistemin kurulumu ve entegrasyon ne kadar sürmektedir?

Cihaz ve yazılım kurulumu ile PMS sistemine entegrasyonun tamamlanması maksimum 30 dk. dır. Kurulum uzak bağlantı ile rahatlıkla yapılabileceği gibi gereği durumunda yerinde de yapılabilmektedir.

Garanti süresi ve servis hızı ?

Plustek TR550 Plus serisi cihazların ve SmartScan Pro yazılımının garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde cihazlarda meydana gelen ve kullanıcı hatası (sıvı teması , düşürme vs) dışındaki tüm arızalar herhangi bir ücret talep edilmeden Eraysoft Merkez Servis ofisinde tamir edilmektedir. Cihazın serviste bekleme süresi ortalama 1 gün maksimum 3 gündür. Eraysoft Bilişim Teknolojileri 12 yıldır Plustek Pasaport Kimlik Tarayıcı sistemlerinin Türkiye Distribütörü olup bu konuda yeterli sayıda eğitimli servis elemanı bulunmakta aynı zamanda da ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları her daim stoklarında tutmaktadır.

Cihaz ve yazılım fiyatları neledir?

Oteliniz veya kurumunuz için en ekonomik ve uygun sistemi belirleyip fiyat teklifi almak için lütfen (212) 278 01 56-57 no’lu telefonlarımızdan veya info@eraysoft.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili satış temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Başka bir sorunuz?

Lütfen bilgilerin doğruluğuna emin olunuz, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Gönder