SmartScan Pro Pasaport Tarayıcı ve Okuyucu

Otelinize veya Kurumunuza gelen misafirlerin / ziyaretçilerin Pasaportları ya da çipli kimlikleri Smart Scan Pro cihazları ile taratılır. Smart Scan Pro ID kart ve Pasaportun renkli olarak imajını 1 sn. içerisinde bilgisayara kaydeder. Pasaport veya kimliğin üzerindeki Ad, Soyad,, Pasaport no., doğum tarihi . vs. tüm bilgileri okuyarak kullandığınız kayıt sistemine otomatik olarak kaydeder ve tüm bu işlemler sadece 2 sn sürmektedir. Fidelio’nun bütün versiyonları (V7, V8, Opera..), Sedna, Asyasoft, Sispar, Amonra, Akınsoft, ModHotel, Sentez, Elektra, Odeon, OnQ, EuroProtel vs. gibi tüm otelcilik programları ile tam entegre ve uyumlu çalışır. En hızlı pasaport okuyucu ! kimlik okuyucu cihazın tarama ve okuma süresi sadece 1 sn. !

Karşınızda SmartScan Pro! En hızlı pasaport okuyucu

Tarama Hızı

Yeni nesil SmartScan Pro Pasaport ve Kimlik Tarayıcıda yüksek çözünürlük ve renkli taramada hız sadece 1 sn. Teknolojide gelinen son nokta!

Uyumluluk

SmartScan Pro Pasaport ve Kimlik Arşiv Sistemi Türkiye’deki otel ve firmalardan kullanılan yerel veya yabancı tüm otelcilik veya diğer yazılımları ile tam uyumlu çalışır.

Okuma başarısı

SmartScan Pro pasaport ve kimlik tarayıcı/okuyucu sistemi MRZ satırı olan yerli yabancı tüm pasaport ve ID kartlar ile birlikte, yeni TC nüfus cüzdanlarını, yeni ehliyetleri başarılı bir şekilde okuyabilmektedir.

Teknik Servis Hızı

Eraysoft Bilişim sahip olduğu deneyimli teknik personeli ve yedek parça stoklarıyla Merkez servis ofisine gelen cihazları genelde aynı gün, maksimum 2 gün içerisinde müşterisine geri  gönderir.

KVKK Uyumlu

Yeni versiyon SmartScanPro Pasaport ve Kimlik Tarama / Okuma yazılımı Kişisel verileri koruma kanunu kapsamında güncellenmiştir.

KBS Uyumlu

Yeni KBS ile tam uyumlu, tek tuşla tüm kimlik bilgileri kimlik bildirim sistemine anlık olarak gönderilir.

Bilgi almak için lütfen arayınız...

(212) 278 01 56 - 57

(212) 278 01 56-57

Detaylı bilgi için lütfen arayınız.

Avantajları

Bazı Referanslarımız

Soru & Cevap

Hangi dokümanları otomatik okuyabilir?

Üzerinde MRZ kodu bulunan tüm Dünya pasaportları ve ID Kartları, Türkiye Cumhuriyeti yeni kimlik kartları ve yeni ehliyetleri otomatik olarak okuyabilmektedir.

OCR Lisans sınırı var mıdır?

Eraysoft  tarafından satışı gerçekleştirilen Pasaport ve kimlik tarama sisteminde aylık ve yıllık gibi lisans veya tarama adeti sınırlaması yoktur. Süre ve tarama sınırı olmayan “Sınırsız OCR Lisansı” verilmektedir.

Hangi Otelcilik(PMS) sistemleri ile entegre çalışır?

Plustek X100  Pasaport ve Kimlik tarayıcı ve Eraysoft SmartScan Pro Yazılımı tüm PMS sistemleri ile entegre çalışır. Örnek olarak, Fidelio , Opera, Athena, Asyasoft, Sispar, Akınsoft,  ModHotel, Sentez, Elektra, Odeon, OnQ, EuroProtel , Amonra, Sedna vb.

Bunlar dışında bir PMS sistemi kullanıyorsanız yazılım uzmanlarımız dakikalar içerisinde tanımlamaları yaparak sisteminize entegrasyonu sağlar.

Sistemin kurulumu ve entegrasyon ne kadar sürmektedir?

Cihaz ve yazılım kurulumu ile PMS sistemine entegrasyonun tamamlanması maksimum 30 dk. dır. Kurulum uzak bağlantı ile rahatlıkla yapılabileceği gibi gereği durumunda yerinde de yapılabilmektedir.

Garanti süresi ve servis hızı ?

Plustek X100 serisi cihazların ve SmartScan Pro yazılımının garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde cihazlarda meydana gelen ve kullanıcı hatası (sıvı teması , düşürme vs) dışındaki tüm arızalar herhangi bir ücret talep edilmeden Eraysoft Merkez Servis ofisinde tamir edilmektedir. Cihazın serviste bekleme süresi ortalama 1 gün maksimum 3 gündür. Eraysoft Bilişim Teknolojileri 12 yıldır Plustek Pasaport Kimlik Tarayıcı sistemlerinin Türkiye Distribütörü olup bu konuda yeterli sayıda eğitimli servis elemanı bulunmakta aynı zamanda da ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları her daim stoklarında tutmaktadır.

Cihaz ve yazılım fiyatları neledir?

Oteliniz veya kurumunuz için en ekonomik ve uygun sistemi belirleyip fiyat teklifi almak için lütfen (212) 278 01 56-57 no’lu telefonlarımızdan veya info@eraysoft.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili satış temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Başka bir sorunuz?

Lütfen bilgilerin doğruluğuna emin olunuz, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Gönder