Panini My VisionX Çek Tarayıcı, Çek Okuyucu

Yeni nesil çek okuyucu… My Vision X
İleri teknoloji ve maksimum performansın size sunduğu en ideal çek scanner çözümü…
Sahte MICR basılan çeklerde uyarı vererek bu durumlarda kullanıcıyı uyarır. 1 Ocak 2017 den itibaren yaygınlaşacak olan karekodlu çekleri okuyabilir karekod içindeki bilgileri sisteme atar.
45 cm. e kadar alonjlu çekleri problemsiz tarayıp okuma özelliği.
Cihazın içinde bulunan özel manyetik mürekkepli sinyal okuyucu sayesinde sahte çek tespitinde yardımcı olur.

Karşınızda Panini MyVisionx 50 !

Duplex Tarama

Tek geçişte aynı anda çekin hem ön hemde arka görüntüsünü yüksek kalitede kaydeder.

Karekod okuma

Yeni nesil Panini MyVisionX çek tarayıcı cihazları Eraysoft Çek Otomasyon yazılımı desteği ile çek üzerindeki karekod bilgilerini otomatik olarak okur.

MICR Best

Son teknoloji kullanılarak mükemmel MICR okuma başarısı+

Alonjlu Çek Tarama

45 cm.’e kadar olan alonjlu çekleri problemsiz olarak tarayıp imajlarını yüksek kalitede kaydeder.

Upgrade Özelliği

Eğer dakikada 50 çek tarama hızına sahip bir MyVisionX çek tarayıcınız var ise cihazı değiştirmeden 100 lük hıza upgrade edebilirsiniz.

ERP Uyumlu

Türkiye’de kullanılan yerli yabancı tüm ERP sistemleri ile entegre olabilir.

Bilgi almak için lütfen arayınız...

(212) 278 01 56 - 57

Panini MyVisionX 50 Çek Tarayıcı

Projeler

Bazı Referanslarımız

Soru & Cevap

Cihazların tarama hızı nedir?

Panini MyVisionX Serisi Çek Tarayıcı ve Çek Okuma cihazları dakika da 50 , 75 ve 100 çek tarama hızlarına göre 3 modelden oluşur.

Sahte çekleri tespit edebilir mi?

Eraysoft’un Türkiye için özel ürettirdiği ve sadece Eraysoft tarafından satışı ve desteği gerçekleştirilen VisionX Türkiye serisi cihazlar içerisinde özel MICR okuma ünitesiyle sahte MICR tespiti yapmakta ve böyle bir durumda kullanıcı uyarmaktadır.

Hangi Muhasebe (ERP) sistemleri ile entegre çalışır?

Panini çek tarayıcı ve Eraysoft Çek Otomasyon Yazılımı Türkiye’de yaygın kullanılan ve bilinen hemen hemen tüm ERP sistemleri entegre çalışır. Örnek olarak, LOGO , Link, Netsis, Oracle, SAP, ETA, AS400, Axapta, Navision, BIS , vb.

Bunlar dışında bir ERP sistemi kullanıyorsanız ve sistemiz herhangi bir yöntem (txt dosya , xml, web service, doğrudan veritabanı bağlantısı vs.)ile veri alışverişine uygunsa bu durumda da Eraysoft Çek Otomasyon Yazılımını bu sisteme göre bir gün içinde uyarlanabilir.

Sistemin kurulumu ve entegrasyon ne kadar sürmektedir?

Cihaz ve yazılım kurulumu ile ERP sistemine entegrasyonun tamamlanması maksimum 1-3 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. Kurulum uzaktan yapılabileceği gibi gereği durumunda yerinde de yapılabilmektedir.

Garanti süresi ve servis hızı ?

Panini MyVisionX serisi cihazların garanti süresi 2 yıldır. Bu süre içerisinde cihazlarda meydana gelen ve kullanıcı hatası (sıvı teması , düşürme vs) dışındaki tüm arızalar herhangi bir ücret talep edilmeden Eraysoft Merkez Servis ofisinde tamir edilmektedir. Cihazın serviste bekleme süresi ortalama 1 gün maksimum 3 gündür. Eraysoft Bilişim Teknolojileri 12 yıldır Panini Çek Tarayıcı sistemlerinin Türkiye Distribütörü olup bu konuda yeterli sayıda eğitimli servis elemanı bulunmakta aynı zamanda da ihtiyaç duyulan tüm yedek parçaları her daim stoklarında tutmaktadır.

Yazılım standartmıdır? Firmaya özel geliştirme yapılabilir mi?

Eraysoft Çek Otomasyon Yazılımı , yaklaşık 17 senelik bu konuda tecrübeye sahip yazılım mühendisleri tarafından geliştirilmiş olup, Türkiye ‘ deki muhasebe ,Bankacılık ve firmaların iç çalışma prensipleri göz önünde bulundurularak sürekli geliştirilmektedir. Çek konusunda çıkan tüm yeni mevzuatlar hızlı bir şekilde yazılıma veya donanıma entegre edilmektedir. Bununla birlikte firmanın yazılım üzerinde istediği ve sistemin altyapısını köklü olarak değiştirmeyen tüm ilave çalışmalar ücretsiz olarak ve çok hızlı bir şekilde sağlanmaktadır.

Cihaz ve yazılım fiyatları neledir?

Firmanız için en ekonomik ve uygun sistemi belirleyip fiyat teklifi almak için lütfen (212) 278 01 56-57 no’lu telefonlarımızdan veya info@eraysoft.com.tr mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz. Konu ile ilgili satış temsilcilerimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Başka bir sorunuz?

Lütfen bilgilerin doğruluğuna emin olunuz, en kısa sürede size dönüş yapılacaktır.

Gönder